اسلایدشو فارسی

مشاور در حمل و نقل دانش آموزان - سرویس مدارس

 

                                                                                                                                                                                                نکات مهم در سرویس مدارس

با این سرویس مدرسه بروید!

 شاید کمتر از 10 سال پیش یکی از دغدغه های بزرگ مادران و برخی اوقات پدران این بود که برای اینکه فرزندان خود را به موقع به مدرسه برسانند، چه ساعتی از خواب بلند شوند، کی فرزندشان را از خواب بیدار کنند و چگونه به محل تحصیل فرزندشان بروند تا هم فرزندشان تاخیر نداشته باشد و هم خودشان به موقع به محل کار برسند.

سرویس مدارس,مدارس,مهد کودک

مهم,مدارس,آکاایران,مدرسه,محل,مدرسه,دغدغه,شاید,تاخیر,موقع,شاید,فرزندان,بیدار,تاخیر,تحصیل,بلند,دغدغه,بروند

اگر این مسئولیت بر عهده مادران خانه دار بود که استرس کمتری وجود داشت. مادر با آرامش خاطر به موقع از خواب بیدار می شد، بساط صبحانه را برپا می کرد و سپس آرام آرام فرزند دلبند را از خواب بیدار می کرد و برای فرستادن به مدرسه آماده می ساخت.
برای برگرداندن وی نیز نگرانی شدیدی وجود نداشت. تنها یک برنامه ریزی ساده و مدیریت زمان لازم بود تا به موقع خود را به درب مدرسه رسانده و  فرزندشان را تحویل بگیرند.

اما به نظر می رسد که در طی همین  چند سال اخیر زندگی والدین پیچیده تر شده و مادران نیز بیشتر از گذشته به سر کار می روند و بنابراین فرستادن بچه ها به مدرسه تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. همین مساله است که باعث شده سرویس های مدارس، رونق بسیار بیشتری پیدا کنند. اما مساله باز هم به اینجا ختم نمی شود. پیدا کردن یک سرویس خوب و مناسب، رعایت کردن اصول مربوط به آن، جا نماندن از سرویس و .. همه و همه از مشکلاتی است که والدین امروزی با آن مواجه هستند. خانواده ها برای امنیت روحی و روانی خود و فرزندانشان در مواجهه با مشکلاتی از قبیل ترافیک های سنگین،ازدحام جمعیت،خطر رانندگان مبتدی تهدیدهای اجتماعی در مسیر رفت و آمد ترجیح می دهند از سرویس دانش آموزی مناسب استفاده نمایند. ثبت نام خارج از منطقه مسکونی دانش آموزان در مدارس مختلف شهری و بعضاً عدم وجود بعضی از رشته های تحصیلی یا ظرفیت کم آن موجب طولانی شدن مسافت و مشکلاتی در فرآیند ترافیک و حمل و نقل ایجاد می نماید .

هنگامی که یک کودک منتظر سرویس مدرسه است باید از فاصله دور قابل رویت باشد. معمولا برای این منظور لباس ها یا پوشش های رنگی خاصی تن بچه ها می کنند به طوری که این پوشش قادر باشد نور چراغ اتومبیل ها را به خوبی منعکس کند

لذا با توجه به اهمیتی که سرویس مدارس در سالهای اخیر یافته در ادامه نکاتی کلی در مورد انتخاب صحیح سرویس مدرسه و از طرف دیگر رعایت نکات ایمنی به شما والدین عزیز ارایه می گردد تا با مشکلات کمتری در این زمینه مواجه شوید:
ایستگاه انتظار

مکان انتظار کشیدن فرزندان به خصوص کودکان برای سرویس، باید مکانی امن باشد. این مکانها باید از نور خوبی برخوردار باشند بویژه در روزهای زمستانی که صبح ها هوا دیرتر روشن می شود. همچنین ورود و خروج به این ایستگاهها باید آسان باشد و از خیابان اصلی به اندازه کافی فاصله داشته باشند. همچنین هنگام بارش برف باید ایستگاهها تمیز و قابل تردد باشند و کودکان مجبور نباشند برای ورود یا خروج به این ایستگاهها از تپه های برفی عبور کنند.

سایت کودک ، نی نی آکاشناخت کودک

آخرین ویرایش در سه شنبه, 17 شهریور 1394 ساعت 15:57
محتوای بیشتر در این بخش: شرکت فنی مهندسی پارس پایاب البرز »
Super User

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

شرکت فنی مهندسی پارس پایاب البرز در سال 1387 با استفاده از کادر مجرب در زمینه ترافیکی ، خدمات شهری و شهروندی ، دولت الکترونیک و... تاسیس گردید و در این زمینه موفق به اخذ تاییدیه و تقدیرنامه از معاونت محترم راهور استان ، شهرستان و فرماندهی محترم انتظامی شهرضا گردید.

تماس با ما

آدرس:ایران، اصفهان ، صندوق پستی 86145/567
تلفن: 35 77 50 53 031  فکس: 30 77 50 53
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 93316-86139
سامانه هوشمند پیامکی :56 36 26 5000
بالا