راهنمای استفاده از سامانه پایاب پارک(کارت پارک هوشمند)
  • شماره تلفن همراه (شماره موبایل) خود را در قسمت مربوطه وارد و گزینه «ورود به سامانه» را انتخاب نمایید.
  • در صورتی که دارای سابقه در این سامانه می باشید کد شش رقمی حاوی تایید پیامک برای تلفن همراه شما ارسال می گردد. پس از وارد کردن کد ۶ رقمی در سامانه وارد صفحه شخصی خود می‌شوید.
  • در صورت عدم سابقه در این سامانه ،گزینه «ثبت نام» را انتخاب و مشخصات درخواستی را وارد نمایید و در انتها گزینه «دریافت کد تایید» را لمس نمایید. پس از وارد کردن کد ۶ رقمی ثبت‌نام شما در سیستم به پایان می‌رسد.
  • در صفحه شخصی خود در سامانه می توانید از میزان بدهی- صورتحساب ها - گزارش تراکنش های بانکی و تاریخچه پارک های خودروی خود آگاهی یافته و نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید . پیشنهاد می گردد با شارژ کیف پول خود این امکان را برای سامانه فراهم نمایید که به صورت برخط پارکهای شما را تسویه نماید تا احیانا با تاخیر در پرداخت پارک از طریق پلیس راهور و شهرداری اعمال قانون و جریمه به شما تعلق نگیرد.
  • در صورتیکه در هر مرحله از نصب و استفاده از این سامانه با مشکلی مواجه گشتید ما را با ارسال پیامک به پنل پیامکی به شماره ۵۰۰۰۲۶۳۶۵۶ آگاه نمایید. پشتیبانی سامانه در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و در صورت لزوم با شماره همراه شما تماس خواهد گرفت.
برای مخفی کردن راهنما مجددا بر روی دکمه راهنما ضربه بزنید

ایران، اصفهان ، صندوق پستی 86145/411

021-91010754

پنل هوشمند پیامکی:5000263656

کلیه حقوق نزد شرکت پارس پایاب البرز محفوظ است https://parspayab.ir